4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Magyar Történelmi Tanulmánysorozat I. kötet - Padányi Viktor: Dentumagyaria. [Buenos Aires, 1963.] Transsylvania 450 + [2] p. Aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, kopásokkal