Aurel Kecskeméthy: Echo der Skizzen aus der Geschichte eines Jahres (20. October1860- bis Enfe October 1861) von Aurel Kecskeméthy gegeben von einem Mitglied der Beschlusspartei. Hamburg, 1862, Otto Meißner. Kiadói paíprkötés, sérült gerinccel, borítón címkével, borító hátoldala kissé sérült, intézményi bélyegzővel.
2 db Bod Péter könyv: Felsőcsernátoni Bod Péter önéletirása. Bevezetéssel ellátta: Dr. Jancsó Elemér. Erdélyi Ritkaságok 4. Cluj-Kolozsvár, 1940, Minerva, 78+(2) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült. + ,,A hazának... nem használni, mikor lehetne, nagy vétek". Bod Péter írásaiból, írásairól. Bp., 2002, Püski. Kiadói papírkötés.
Hová akarta juttatni Mindszenty hazánkat? Nyitott szemmel V. Bp., én., Magyar Ifjusági Népi Szövetségének Diákszövetsége, (Forrás-ny.), 16 sztl. lev. Szöveg közti rajzos karikatúrákkal.
Kőrösi Henrik Petőfi a nagy lírikus születésnek századik évfordulója alkalmából tartandó ifjúsági ünnepélyre alkalmas beszédek, szavalatok, megzenésített Petőfi versek és élőképek. Bp., 1923. Lampel. 24 + VIII.
Összeesküvési teóriák a magyar történelemben. Szerk.: Hermann Róbert. Századok Könyvek. Bp., 2022., MTT Bölcsészettudományi Kutatóközpont - Történettudományi Intézet Eötvös Loránt Kutatási Hálózat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.