1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Vadászat Magyarországon. Szerk.: Lakatos Ernő. Bp., 1980, IPV. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóval.