18500. 439. Closed Online auction Books: Military
20 000 HUF
0 HUF
1908 Magyarország tiszti czím- és névtára XXVII. évf. Szerk. A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1908., Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+858 p. Kiadói egészvászon-kötés,gerinc sérült
Photo of the item taken by : nagy_andras