Csonkaréti Károly-Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet Dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig (1870-1945). Bp., (1991), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés
Általános honvédelmi előképzési tankönyv. Szerk.: Sárközi Gyula. Bp., 1969, Magyar Honvédelmi Szövetség Országos Központja. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal, egy kihajtható képtáblával. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Könyvárusi forgalomba nem került!
,,Verje meg az Isten, aki ezt okozta." Gunszt János hadinaplója II-III. köt. (1916-1917). Kaposvár, 2015, Rippl-Rónai Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban, névbejegyzéssel/aláírással.
Justrow, Karl: Korszerű háború. A műszaki hadviselés és harceszközei. Átdolgozta: Nemes Suhay Imre. Bp., [1939], Singer és Wolfner, 227+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,én.,Műegyetemi Sportrepülő Egyesület,(Révai-ny.) Kiadói kissé kopott, egészvászon-kötés
Vladimir Beljáev: Tűzben a határ. Hátárőrizeti Kiskönyvtár 1. sz. Bp.,én.,ÁVH Határőrség és Belső Karhatalom Politikai Osztálya. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.