18859.
439. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
1934 Természettudományi Közlöny. 1934. 66. kötet. Szerk.: Gombocz Endre, és Szabó-Patay József, Ilosvay Lajos. Bp., 1934., Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+644 p.+ II t. +144 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.