18860.
439. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
1938 Természettudományi Közlöny. 1938. 70. kötet. Szerk:: Gombocz Endre, és Szabó-Patay József, Zimmermann Ágoston. Bp., 1938., Kir. M. Természettudományi Társulat, XIV+786 p.+XLIX (képtáblák) t. +4+49-144 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.