18872.
439. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
Orvos-Természettudományi Értesítő a Kolozsvári Orvos-Természettudományi Társulat és az Erdélyi Muzeum-Egylet Természettudományi Szakosztályának az 1879-ik évben tartott szaküléseiről és népszerű természettudományi estélyeiről. Kiadja a két társulat. A szerk. bizottság segélyével összeállítja az Orvos -Természettudományi Társulat Titkára. A szerk. bizottság tagjai: orvosi szak: Hőgyes Endre, természettud. szak: Koch Antal, népszerű szak: Entz Géza. 1879 IV. évf. évf. I. Orvosi szak. I. köt. 1. füzet. II. Természettudományi szak. I. kötet. 1. füzet. III. Népszerű előadások. I. köt. 1. füzet. Kolozsvár, 1879., Stein János, VIII+246 p.+VI t.; 208 p.+I t.; 124 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, két tábla és egy lap kijár, egy táblán szakadással.