18848.
439. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Soós Lajos: A Kárpát-medence mollusca-faunája. Magyarország természetrajza. I. Állattani rész. Rotarides Mihály fényképeivel. Bp., 1943, MTA, VIII+478+(3) p. + 30 t. (fekete-fehér képtáblák) + (30) p. (képmagyarázatok). Átkötött félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.