1 400 HUF
Bain, [Francis William]: Hindu regék. (A hajnal leánya - Buborékok az élet tengerén). Ford.: Baktay Ervin. Bp., [1941], Rózsavölgyi, 223 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel, tulajdonosi névbejegyzéssel.