2 000 HUF
Bókay János, ifj.: Herceg Durravardy és társai; A gyémánt. (Két regény egy kötetben). Bp., 1926, Grill Károly (Viktória-ny.), 326 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. (Nyomdahiba: a második címlap után többszöri hibás oldalszámozás.)