2 800 HUF
Gáspár Jenő: Isten leventéje. Regény Szent Imre herceg korából. Bp., 1930, Palladis. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Az illusztrációk Jaschik Álmos, Lotz Károly, Márton Lajos, Székely Bertalan, Than Mór és Zichy Mihály munkái. Kiadói díszes, festett egészvászon-kötés, a gerincen némi kopással, összességében jó állapotban.