5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Karriérek sorozat 5 kötete, Balla Ignác: Adorján Andor: Nagy katonák; Nagy asszonyok élete; Sztrokay Kálmán - Balla Ignác: Híres feltalálók.; Híres Zenészek; Cholnoky Jenő: Nagy tudósok. Bp., 1912-1913, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, kopott gerincekkel, egy-két kötet gerincén kis sérülésekkel.