2 000 HUF
Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel, és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937., Magyar Szemle. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó szennylappal, benne a "M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszer ajándéka" címkével.