1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Németh László: Szekfű Gyula. Bp., [1940], Bolyai Akadémia ("JövÅ‘"-ny.), 143+(1) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borÃtóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, belül a lapok jó állapotban. ErÅ‘sen sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóval. A mű elsÅ‘ formájában a "Magyar Élet" nemzetpolitikai szemle 1940. febr.-jún. számában jelent meg. Az elsÅ‘ kiadás elÅ‘jegyzésben fogyott el, a második kiadás dr. Püski Sándor gondozásában jelent meg.