20 000 HUF
Petőfi Sándor összes művei I.-VII. Bp., 1951-64, Akadémiai. Kritikai kiadás. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói helyenként sérült papírborítóval, néhány nagyon kevés lapon ceruzás jegyzettel, máskülönben jó állapotban. Komplett!