Books: Other rarities Number of items: 327
2879335
19177
439
2200
Other collectibles
Egri János: Elmebajnokság. 1000 új kérdés. Bp., 1984, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a hátsó borító kissé sérült. A szerző, Egri János (1936- ) újságíró, műsorvezető által DEDIKÁLT példány.
2 200 HUF
2886088
19178
439
Other collectibles
Balogh Alajos: Zalai ibolyák dalkönyv. Pest, 1839., Gyurian József, 4+159 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülső szennylapokkal, a táblák belsején a papír hiányzik vagy sérült.
3 000 HUF
2886095
19179
439
Other collectibles
Világvárosi Regények 4 kötete: Forró Pál: Kvittek vagyunk, Lovászy Márton: Vadon-út 5., Gergely Márta: Egyikünk fölösleges, Gergely Márta: A félvér. Papírkötések.
1 400 HUF
2883789
19180
439
Other collectibles
Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves irói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc Emlékkönyv Szerkesztősége. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött széllel
1 000 HUF
2880797
19181
439
Other collectibles
Darholcz Kristóf: Utolsó trombitaszó. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel ellátta, a képeket vál.: Németh S. Katalin. Jankovics József utószavával. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 4000 példányban.
2 400 HUF
2886450
19182
439
Other collectibles
Aisopos meséi. Bp., é.n. ABC kiadó. Kiadói papírkötésben, papírborítóval
1 600 HUF
2886453
19183
439
Other collectibles
1931 Irodalmi tájékoztató IX: évfolyam. 416p.
1 200 HUF
2884734
19184
439
Other collectibles
Aszlányi Károly: Brentford rendet csinál. Budapest, 1937, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés.
1 800 HUF
2884735
19185
439
2200
Other collectibles
Salamon Béla: Hej színművész!... A szerző, Salamon Béla (1885-1965) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben
2 200 HUF
2879310
19186
439
Other collectibles
Moldova György: Égi szekér. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérülés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
2 400 HUF
2817734
19187
439
Other collectibles
Sonnenfeld Zsigmond: Lenau Miklós élete és művei. Bp., 1882, Franklin-Társulat. 243 p. Kiadói papírkötés, sérült, részben javított gerinccel és borítóval, néhány lapon ceruzés és tollas aláhúzásokkal.
1 400 HUF
2705207
19188
439
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035