https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 327

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Cseppjeiben hősök vére forr. Versek az egri borról. Vál., szerk., az előszót írta és a jegyzeteket összeállította: Lisztóczky László. Eger, 2000, Segít a Város Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (126./200), a könyv szerkesztője, Lisztóczky László által DEDIKÁLT példány.
1
19321.

Cseppjeiben hősök vére forr. Versek az egri borról. Vál., szerk., az előszót írta és a jegyzeteket összeállította: Lisztóczky László. Eger, 2000, Segít a Város Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (126./200), a könyv szerkesztője, Lisztóczky László által DEDIKÁLT példány.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
1
 
Seghers, Anna: A hetedik kereszt. Ford.: Thury Zsuzsa. Ruzicskay György illusztrációival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel, intézményi bélyegzőkkel. Számozott (408./800) példány. Csak 800 példány félbőr-kötéses!
1
19322.

Seghers, Anna: A hetedik kereszt. Ford.: Thury Zsuzsa. Ruzicskay György illusztrációival. Bp., 1960, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopottas gerinccel, intézményi bélyegzőkkel. Számozott (408./800) példány. Csak 800 példány félbőr-kötéses!

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,29
EUR
,
9,14
USD
Number of bids:
0
 
Cselényi László: Krétakor avagy lehetőségek egy elképzelt szöveghez. Válogatott és új versek. Bratislava/Pozsony, 1978., Madách. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 850 példányban a Szépirodalmi Könyvkiadó (Budapest) részére a Madách Könyvkiadó (Bratislava) gondozásában.   A szerző, Cselényi László (1938- ) József Attila-díjasíró, költő, újságíró, műfordító, egyetemi tanár által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
19323.

Cselényi László: Krétakor avagy lehetőségek egy elképzelt szöveghez. Válogatott és új versek. Bratislava/Pozsony, 1978., Madách. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 850 példányban a Szépirodalmi Könyvkiadó (Budapest) részére a Madách Könyvkiadó (Bratislava) gondozásában. A szerző, Cselényi László (1938- ) József Attila-díjasíró, költő, újságíró, műfordító, egyetemi tanár által Bujdo...

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
Székely Ákos: f. Párizs-Bécs-Bp., 1990., Magyar Műhely, 30 t. Avantgárd verseskötet. Kiadói papírmappában.   A szerző, Székely Ákos (1945-2021) költő, író, kritikus, irodalomtörténész, irodalomszervező, szerkesztő, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
19324.

Székely Ákos: f. Párizs-Bécs-Bp., 1990., Magyar Műhely, 30 t. Avantgárd verseskötet. Kiadói papírmappában. A szerző, Székely Ákos (1945-2021) költő, író, kritikus, irodalomtörténész, irodalomszervező, szerkesztő, műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
Bölecz Béla: Elsodort falevelek. (Egy számkivetett naplójából.) Bp.,[2003], Minerva. Kiadói papírkötés.   A szerző, Bölecz Béla (1935-2019) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
1
19325.

Bölecz Béla: Elsodort falevelek. (Egy számkivetett naplójából.) Bp.,[2003], Minerva. Kiadói papírkötés. A szerző, Bölecz Béla (1935-2019) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
Székely László: És a mi lelkünk nyughatatlan. Versek. Szombathely, 1934, Martineum, 98+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borítón kis szakadással.
1
19326.

Székely László: És a mi lelkünk nyughatatlan. Versek. Szombathely, 1934, Martineum, 98+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borítón kis szakadással.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Toronyi István: Égnek az asztagok. Versek. Szombathely, 1937, Martineum, 110+2 p. Kiadói papírkötés.
1
19327.

Toronyi István: Égnek az asztagok. Versek. Szombathely, 1937, Martineum, 110+2 p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Nagy Imre: Holtak derese. Versek. Bp., 1940., Magyar Élet, 63+1 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis foltokkal.
1
19328.

Nagy Imre: Holtak derese. Versek. Bp., 1940., Magyar Élet, 63+1 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis foltokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Koltai Tamás: Nemzeti történet, avagy színház a cethal hátán. A szerző, Koltai Tamás (1942-2015) Jászai Mari-díjas újságíró, színikritikus, dramaturg, egyetemi tanár által DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, BIP. Kiadói papírkötés
1
19329.

Koltai Tamás: Nemzeti történet, avagy színház a cethal hátán. A szerző, Koltai Tamás (1942-2015) Jászai Mari-díjas újságíró, színikritikus, dramaturg, egyetemi tanár által DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, BIP. Kiadói papírkötés

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,33
EUR
,
10,29
USD
Number of bids:
1
 
Csapody Miklós: Késői ünnep. Tanulmányok és kritikák. A szerző, Csapody Miklós (1955-) irodalomtörténész, újságíró, politikus, országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány. Bp.,2000,Korona Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19330.

Csapody Miklós: Késői ünnep. Tanulmányok és kritikák. A szerző, Csapody Miklós (1955-) irodalomtörténész, újságíró, politikus, országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány. Bp.,2000,Korona Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
11,92
EUR
,
13,14
USD
Number of bids:
0
 
Márai Sándor: Istenek nyomában. Útirajz. Márai Sándor válogatott munkái. Bp.,(1937.),Révai, 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal, egyébként jó állapotban.
1
19331.

Márai Sándor: Istenek nyomában. Útirajz. Márai Sándor válogatott munkái. Bp.,(1937.),Révai, 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
0
 
Robert Browning: És Pippa énekel... Ford. és az utószót írta: Szász Imre. Bozóky Mária illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (219./800) példány.
1
19332.

Robert Browning: És Pippa énekel... Ford. és az utószót írta: Szász Imre. Bozóky Mária illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés. Számozott (219./800) példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment