Number of items: 327

19068.

5 000 HUF
12,95
14,29

Petőcz András 7 műve. Mind a szerző, Petőcz András (1959-) József Attila-díjas, Márai Sándor-díjas és Magyarország Babérkoszorúja díjas, a Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztjével kitüntetett író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.  Petőcz András: A jelentés nélküli hangsor.; A láthatatlan jelenlét (foltos.); A tenger dicsérete.; Betűpiramis.; A jelben-létezés méltósága.; Az írógépelt történelem (foltos); A tenger dicsérete; Az utazó búcsúja. Bp., 1988-1996, Szépirodalmi-Kozmosz-Colosseum-Orpheusz-Belvárosi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, valamint kiadói papírkötésben
19069.

Petőcz András 7 műve. Mind a szerző, Petőcz András (1959-) József Attila-díjas, Márai Sándor-díjas és Magyarország Babérkoszorúja díjas, a Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztjével kitüntetett író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok. Petőcz András: A jelentés nélküli hangsor.; A l...

6 000 HUF
15,54
17,14

19070.

6 000 HUF
15,54
17,14

19071.

4 200 HUF
10,88
12,00

Közhasznu esmeretek tára a' Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. 11. kötet Só-Tezel Pesten, 1834, Wigand Otto. Korabeli enyhén kopott félbőr sorozatkötésben, jó állapotban
19072.

3 600 HUF
9,33
10,29

Thürmer Gyula: 25 év árral szemben. ALÁÍRT. Bp.,2014.,Magyar Munkáspárt. Kiadói kartonált papírkötésben.
19073.

6 000 HUF
15,54
17,14

Péter Gábor: Hargitától a nagyvilágba. Egy székely mérnök emlékezései. Esztergom,én.,Pro Aqua Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
19074.

5 000 HUF
12,95
14,29

Karinthy Frigyes: Beszéljünk másról. Modern Könyvtár 449-453. sz. Bp., [1914], Athenaeum, 122+(3) p. Első kiadás. Illusztrált félvászon-kötés, sérült, helyenként foltos.
19075.

1 600 HUF
4,15
4,57

Beretzky Endre: Beretzky György emlékirataiból Zilah, 1913. Seres Samu. 66 + 2 p Kiadói papírborítékban
19076.

2 400 HUF
6,22
6,86

Vörösmarty Mihály: Zalán futása. Tizenkét képpel. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 224 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött, aranyozott gerincű bordó egészvászon-kötésben, kijáró címlappal, a gerincen néhány kis folttal, egyébként jó állapotban.
19077.

3 000 HUF
7,77
8,57

Vlagyimir Majakovszkij: Erről. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ákos. Az illusztrációk Rodcsenko fotómontázsai. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Számozott (910./1500) példány.
19078.

3 000 HUF
7,77
8,57

Zoltán Gábor: Szomszéd. Orgia előtt és után. Bp., 2018, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, helyenként lapszéli feljegyzésekkel, néhány foltos lappal. Az előzéklapon Del Medico Imre (1923-2019) jogász, közíró autográf névbejegyzésével.
19079.

5 000 HUF
12,95
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF