8 db vegyes, emigráns kiadású könyv: Szépfalusi István: Együtt Európában (Parancs János költő részére DEDIKÁLT); Pogány András: Város a homályban; Bogyay Tamás: Magyarország története távlatból; Puskely Mária: Avilai Teréz; Morel Gyula: Szociológia; Borbándi Gyula: Emigráció és Magyarország; Füzér Julián: Szentnek kiáltjuk!; Tóth K. János: Római virágszedés. Vegyes állapotban.
Karátson Gábor: Ulrik úr keleti utazása avagy A zsidó menyasszony 1-2. köt. 2000 könyvek. Bp., 1992., Európa Alapítvány. Kiadói papírkötés, a sarkokon kis kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.
Karriérek sorozat 5 kötete, Balla Ignác: Adorján Andor: Nagy katonák; Nagy asszonyok élete; Sztrokay Kálmán - Balla Ignác: Híres feltalálók.; Híres Zenészek; Cholnoky Jenő: Nagy tudósok. Bp., 1912-1913, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, kopott gerincekkel, egy-két kötet gerincén kis sérülésekkel.
B. Eötvös József költeményei. Székely Bertalan és Keleti Gusztáv rajzaival. Első kiadás. Budapest, 1869. Ráth Mór 73 p. 2 t. Kiadói, festett és aranyozott, egészvászon-kötésben. Kissé foltos.
Utunk Poholjába. Kalevala-kutatások Magyarországon. Összeáll., a bevezetést írta, a jegyzeteket s a szemelvényes bibliográfiát készítette Nyirkos István. Marketta Huitu előszavával. Békéscsaba, 1985., Tevan Andor Nyomdaipari Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (5./1100), a Kossuth Lajos Tudományegyetem Magyar Nyelvészeti, Irodalmi és Néprajzi Intézete részére ...