Pázmány Péter bibornok, esztergomi érsek, Magyarország primása összes munkái. I-II. köt., V. köt. I. kötet: Felelet Magyari könyvére. Kempis Tamás Krisztus követéséről. Az uj tudományok hamisságának tíz bizonysága.; II. kötet: Imádságos könyv. Rövid tanuság. Keresztyéni felelet a megdicsőült szentek tiszteletirül. Alvinczi Péterhez íratott öt szép levél. Alvinczi feleletinek megrostálása. Calvinus...
M. Tótfalusi Kis Miklós Aranyas Bibliája. Szent Biblia, Azaz Istennek Ó és Új Testamentomában Foglaltatott egész Szent Írás. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1989, Európa. (Az 1685-ben Amszterdamban, Misztótfalusi Kis Miklós által nyomtatott Biblia hasonmás kiadása, kísérőfüzettel). Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón apró sérüléssel, kissé sérült kiadói papírtokban.
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, kis folttal, de alapvetően jó állapotban.
[Hetzenauer, P. Michael (1860-1928)] Biblia Sacra secundum vulgatam clementinam. Vetus Testamentum Tomus I-IV. + Novum Testamentum V. Ratisbonae (Regensburg), 1922, Sumptibus et Typis Friderici Pustet. Latin nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. + Officium Parvum Beatae Mariae Virginis. (A boldogságos Szűz Mária kis zsolozsmája). Ratisbonae, 1926, Sumptibus et Typis Friderici Pustet. Latin...
Schematizmus ordinis S. Benedicti Archiabbatiae S. Martini de Sacro Monte Pannoniae Pro Anno 1836. A Pannonhalmi Szent Benedek rend sematizmusa, benne pl Jedlik Ányos. 55p. Kiadói papírkötésben. 55 p. Szép á llapotban
1930-1937 A Szent István Akadémia Értesítője, 3 db: 1930. (XV. év), 1934. (XX. év), 1937. (XXII. év). Szerk.: Reiner János. Bp., Szent István Akadémia (Stephaneum-ny.) Kiadói papírkötés, sérült borítókkal.