Jordánszky Elek: Magyar országban, s' az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Tüskés Gábor és Knapp Éva utószavával. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Facsimile kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.
Cséfalvay Pál: A Thousand Years of Christianity in Hungary. Hungariae Christianae Millennium. (Kiállítási katalógus). Bp., 2002, Magyar Katolikus Püspöki Konferencia. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Bolberitz Pál - Gál Ferenc: Aquinói Szent Tamás filozófiája és teológiája. (Aquinói Szent Tamás: Lét és lényeg. A teológia összefoglalása). Bp., 1987, Ecclesia, 581+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A Paokingi Apostoli Prefektúra rövid története. Historia brevis Praefecturae Apostolicae de Paoking. Szerk. és a jegyzeteket írta: fr. Kálmán Peregrin OFM és Vámos Péter. (Bp.), 2005, Kapisztrán Szent Jánosról nevezett Ferences Rendtartomány. Magyar és latin nyelven. Kiadói papírkötés.
Prohászka Ottokári: Isten és a világ. Missziós levelek. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I. köt. Bp., 1928, Szent István-Társulat, 1 t. + XII+335+(1) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, egyébként jó állapotban.
Bólya József: Psalterium Ungaricum. Szenci Molnár Albert zsoltárfordításai a genfi zsoltárok dallamaira. Bp., 2003, Magyarországi Református Egyház Zsinata, 494 p. Borsos Miklós rajzaival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval