Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Puskás Ferenc (1927-2006) labdarúgó által DEDIKÁLT! Bp., 1982, Sportpropaganda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással.
Fügedy Péter: 75 év piros-kékben. Bp., 1986, Népszava - Vasas Sport Club. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. DEDIKÁLT, a Vasas SC sportolóinak aláírásaival: Papp László, Horváth József, Gedó György, Pém László, Kőrösi Sándor, Erdélyi János, stb. (össz. 16 db aláírás).
Deutschland Olympia Jahr 1936. Belrin, 1936. Volk und Reich Verlag. Mogyoróssy Győző olimpiai bronzérmes magyar tornász (1914- 1981) autográf aláírásával. Kiadói egészvászon kötésben
Lukács László - Szepesi György: A magyar olimpiai aranyérmek története (1896-1992). Bp., 1992, Sport. Kiadói kartonált papírkötés. A könyv egyik szerzője, Szepesi György (1922-2018) sportkommentátor által DEDIKÁLT példány.
Polgár László: Ne ölj! Ne mortigu! Harc a terrorizmus ellen. Batalo kontrau la terorismo. A szerző, Polgár László (1946- ) eszperantista, pedagógus, sakkedző által DEDIKÁLT példány! Bp., 2004., Polgár Kft. Magyar és eszperantó nyelven. Kiadói papírkötés.
Garth Hattingh: A világ legszebb hegycsúcsai. Bp., 2001, Park Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.