18916. 439. Closed Online auction Books: Technics
1 600 HUF
0 HUF
Rózsa György: Motorkerékpár típusok. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, lapszéli ázásnyomokkal.
Photo of the item taken by : tg