Patachich Iván: Filmhang, filmzene. Filmamatőrök Kiskönyvtára 6. Bp., 1973, Népművelési Propaganda Iroda, 52 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 1000 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Simóné Avarosy Éva: Suhanó famadarak. A vitorlázórepülés első fél évszázada. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a könyvtesttől elváló borítóval.
M. Coppius: Freihandflechten mit Papier und Kartonstreifen. Kinderbeschäftigungen nach Fröbel 1. Ravensburg, ,Otto Maier, 24 p.+ X (fekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal.
Horváth István (szerk.): Rádió Compass. Útmutató az 1943. évre. Bp., 1941, Szerző. 160 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, borítón és címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Szekeres József: Ganz Ábrahám és a magyar közlekedési technika. Közlekedési Múzeum Füzetei 3. Bp.,1968., KÖZDOK, 44 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Mészáros Vince: A Közlekedési Múzeum újjászervezése. Különlenyomat. + Mináry József: A Magyar Közlekedési Múzeum mozdonymodell gyűjteménye. Különlenyomat. Közlekedési Múzeum Közleményei 1-2. Bp.,1965., KÖZDOK, 52; 17 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.