18152.
439. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
23
Breznay Imre: Eger multjából. I. kötet. [Unicus!] Előszóval ellátta: Szmrecsányi Miklós. Eger, 1926, Egri Nyomda Rt., 255+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé sérült, foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.