18247.
439. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
13
David-Neel, Alexandra: Arjopa. Európai asszony zarándokútja a tiltott Lhászába. Ampelos-Könyvek III. Ford.: Kemény Katalin. Debrecen, [1943], Pannonia Könyvnyomda, 288+(1) p. + 8 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.