18254.
439. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Magyar Műemlékek sorozat 6 kötete: Gerő László: Eger, Csatkay Endre: Sopron, Balogh István: Debrecen, Kádár Zoltán - Horváth Tibor Antal - Géfin Gyula: Szombathely, Koppányi Tibor - Péczely Piroska - Sági Károly: Keszthely, Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1954-1962.,Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon- és egészvászon-kötések, egy kötet kiadói papír védőborítóban, változó állapotban, részben kissé kopott borítóval, egy kötet borítója kissé foltos, két kötet régi intézményi bélyegzésekkel.