18136.
439. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
22
Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 4. kötet. Nyitra Vármegye. Bp., 1899, Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott Leszik féle vászonkötésben. A borító kopottas, folt az előzéklapokon