18227.
439. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Sugár István: A budai vár és ostromai. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.