18274.
439. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vándorffy János: Jász-Apáthi város egyházának múltja és jelene. 1895-ös kiadás facsimiléje. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott betűkkel