18213.
439. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. A szerző, Veress D. Csaba (1933-2014) történész, helytörténész által dedikált. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kopott kartonált papírkötés. Megjelent 3000 példányban.