Books: Travelling, Local History

Number of items: 179

Asztalos Sándor: Biró Lajos a nagy magyar utazó. Bp., 1953, Művelt Nép. Megjelent 4000 példányban. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, máskülönben jó állapotban.
18228.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kovács György: Békülő Erdély. Bp., 1947. Valóság. Kiadói félvászon kötésben
18229.

1 600 HUF
4,15
4,57

Thirring Gusztáv: Sopron és környékének kis kalauza. Bp., 1913, Dunántúli Turista Egyesület 20 p.
18230.

2 800 HUF
7,25
8,00

Tragor Ignác: Váci kalauz. Vác, 1929, Váci Múzeum-Egyesület (Pestvidéki ny.), 95 p, térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban
18231.

2 000 HUF
5,18
5,71

Turán István: Kiskőrös a századfordulón és az első világháború idején. [Kiskőrös, 2014.,] Pátria Marketing Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18232.

2 400 HUF
6,22
6,86

Reindl Erzsébet: Feljegyzések a tapolcai és Tapolca környéki malmokról. hn., 2005., ELső Magyar Látványtár Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18233.

2 000 HUF
5,18
5,71

1937 A Szombathelyi Premontrei Diákszövetség IX. évkönyve. Szombathely, 1937., Martineum, 16 p. Kiadói foltos papírkötés.
18234.

1 200 HUF
3,11
3,43

Egon Erwin Kisch: A titkos Kína. Bratislava/Pozsony,1937, Eugen Parger. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, foltos papír védőborítóban.
18235.

2 000 HUF
5,18
5,71

2013 Budapest anno és most. Album és határidőnapló. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kitöltetlen, jó állapotban.
18236.

1 400 HUF
3,63
4,00

Truskovszky Dezső: Pozsonyi séták. Officina Képeskönyvek. Bp., 1939, Officina. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel.
18237.

1 800 HUF
4,66
5,14

Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., [1936], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 311 p. + 48 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói ezüstözött, festett egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, címlap tetején apró felületi sérüléssel, néhány kevés lap kissé foltos.
18238.

1 200 HUF
3,11
3,43

18239.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF