Books: Travelling, Local History

Number of items: 179

Ágostházi Lászlő-Boross Marietta: Szántódpuszta építéstörténete. Szántódi füzetek X. hn., 1985, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
18240.

1 000 HUF
2,59
2,86

Horváth Tamás - Müllner Jenő: Hegyvidéki fotográfiák. Bp., 1997, Hegyvidék Szerkesztősége. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18241.

1 800 HUF
4,66
5,14

Mudrák Attila: Komárom. Komárno. Town on both banks of the Danube. Veszprém - Bp., 2000., Hungarian Pictures. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
18242.

1 200 HUF
3,11
3,43

Lászlóffy Aladár - Kántor László: Házsongárd. Bp., 1989, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. + Gaal György: Tört kövön és porladó kereszten. Pusztuló múlt és fájó jelen a Házsongárdi temetőben. Kolozsvár, 1997, Stúdium. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, térkép-melléklettel. Megjelent 1000 példányban.
18243.

2 000 HUF
5,18
5,71

Robert J. Moore: Időtlen csodák. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, az egyik sarkán kis kopásnyommal.
18244.

2 000 HUF
5,18
5,71

Beck Zoltán: Vitális Imrének véres a fokosa. Népballadák Békés megyéből. Fekete könyvek kulturtörténeti sorozat 11. Békéscsaba, 1988, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottságának Tudományos-Koordinációs Szakbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. Készült 2000 példányban.
18245.

1 600 HUF
4,15
4,57

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp., 2005, Better Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18246.

1 200 HUF
3,11
3,43

David-Neel, Alexandra: Arjopa. Európai asszony zarándokútja a tiltott Lhászába. Ampelos-Könyvek III. Ford.: Kemény Katalin. Debrecen, [1943], Pannonia Könyvnyomda, 288+(1) p. + 8 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
18247.

2 800 HUF
7,25
8,00
13

2 db csángókról szóló könyv (reprint kiadások): Mikecs László: Csángók. Bólyai Könyvek. Bp., 1989, Optimum. Kiadói kartonált papírkötés, 4 db térkép-melléklettel. + P. Gegő Elek: A moldvai magyar telepekről. Bp., 1987, ÁKV. Kiadói egészvászon-kötés.
18248.

2 200 HUF
5,70
6,29

Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeáll.: Vargha Balázs. Bp., 1983, Táltos. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelvű feliratokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18249.

2 000 HUF
5,18
5,71

Egyetem Szegeden. Az első 100 év képes krónikája. The University in Szeged. A picture chronicle of the first 100 years. Írták és szerk. a SZTE Klebelsberg Könyvtár munkatársai. Szeged, 2022., SZTE Klebelsberg Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
18250.

2 000 HUF
5,18
5,71

Vajkai Aurél: Szentgál. Egy bakonyi falu folklórja. Bp, 1987, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18251.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF