Books: Travelling, Local History Number of items: 179
2876619
18288
439
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Zolnay László: A középkori Esztergom. Bp., 1983, Gondolat. Sárközi Ágnes fényképeivel és Kuczogi Zsuzsa rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 600 HUF
2779897
18289
439
Other collectibles
1 000 HUF
2884639
18290
439
Other collectibles
Kiss Gábor: Erdélyi várak, várkastélyok. Bp, 1990, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, alapvetően jó állapotban.
1 600 HUF
2884674
18291
439
Other collectibles
Kiss Gábor: Várak, várkastélyok, várhelyek Magyarországon. Bp., 1984, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
2840019
18292
439
Other collectibles
Üdvözlet a régi Pápáról. Bp., 1987, Interpress. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2877100
18293
439
Other collectibles
Boldizsár István: Magyarország útikönyv. Bp. 1955, Ibusz. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kissé foltos borítóval, vetemedett táblákkal.
1 000 HUF
2740052
18294
439
Other collectibles
1 000 HUF
2883176
18295
439
Other collectibles
Borsodi levéltári évkönyv I-II. Szerk.: Román János. Miskolc, 1977-1979, Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2883826
18296
439
Other collectibles
Ukraina / Ukraine. Az ukrán függetlenség 10. évfordulója alkalmából kiadott, történelmi és kulturális ismertető kiadvány. Kijev, 2001, Dnipro. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Ukrán és angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. / Illustrated publication commemorating the 10th anniversary of Ukraine's independence, in Ukrainian and English language
1 400 HUF
2864381
18297
439
Other collectibles
1 200 HUF
2884488
18298
439
Other collectibles
Cassius: Magyarország Fővárosa. Budapest leírása, képekkel. Bp.,én.,Helikon. Az 1866-os Heckenast-féle kiadás reprint kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035