Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Abauj-Torna Vármegye és Kassa. I. kötet. Bp., 1896, Apollo Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, kis kopásokkal a borítón, címlap, előzéklap hiányzik
Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 4. kötet. Nyitra Vármegye. Bp., 1899, Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott Leszik féle vászonkötésben. A borító kopottas, folt az előzéklapokon
Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Egyiptomban. Útirajzok. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 202+(2) p. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, foltokkal, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.
Szeged szabad királyi város címeres kiváltságlevele 1719. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.-Szeged, 2002, HÍD Marketing és Térképészeti Kft. - Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói bársony-kötés. Facsimile kiadás. Számozott (562./1000) példány.