Books: Travelling, Local History

Number of items: 179

Krenner Miklós: Spectator: Arad - Városkép.   /Kisebbségi magyar városkönyvek 11./ Bp., 1937. M. Kulturális Egyesületek Szövetsége. [4] 99 p. 2 kétoldalas t. (képek) Kiadói papírborítóban.
18144.

8 000 HUF
20,73
22,86

Fejér Sándor: Ostende, a tengeri fürdők királynője. Szerk. - -. Kiadja: Bureau de la Propaganda Belge. [Bp.], 1931, Világosság-ny., 71+1 p.+8 (fekete-fehér fotókkal illusztrált képtáblák) t. Kiadói avantgarde papírkötésben, jó állapotban.
18145.

3 000 HUF
7,77
8,57

Fényes Elek: Komárom vármegye leírása. H.n., é.n., Kultsár István Társadalomtudományi és Kiadói Alapítvány. Reprint kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Az 1848-ban megjelent mű hasonmása.
18146.

5 000 HUF
12,95
14,29

Derzsi András - Dr. Várszegi Gyula: A metró és a budapesti közlekedés. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 142 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírborítóban, kissé foltos borítóval.
18147.

6 000 HUF
15,54
17,14

Kelemen János: A budapesti metró története. Bp., 1970., Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 2700 példányban.
18148.

4 800 HUF
12,44
13,71

Aixinger László: Pozsony. Bp., 1938. Révai. Jankkovics Marcell rajzai Kiadói papírkötés, sérült
18149.

4 000 HUF
10,36
11,43

Horváth Kázmér, vitéz Dr.: Délbaranya és a trianoni békeszerződés reviziója  Pécsett, 1932, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. kiadása és nyomása, 133 p. + [2] p., Sérült papírborítóval
18150.

5 000 HUF
12,95
14,29

Dr. Tragor Ignác: Vác, ismertető kalauz. 30 képpel, 1 db kihajtható térképmelléklettel. Vác, 1903, Mayer Sándor nyomása. Kiadói papírkötés, jó példány
18151.

4 000 HUF
10,36
11,43

Breznay Imre: Eger multjából. I. kötet. [Unicus!] Előszóval ellátta: Szmrecsányi Miklós. Eger, 1926, Egri Nyomda Rt., 255+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé sérült, foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.
18152.

3 000 HUF
7,77
8,57
23

18153.

6 000 HUF
15,54
17,14

Alföldiek segélyalbuma. MDCCCLXIII. Szerkeszték: Reviczky Szever -- Zilahy Károly.  Pest, 1864.. Pfeifer Ferdinánd.. 1t (Deák F. litografált portréja)+ 2 lev+332 l+ 2 lev. Sérült, javított korabeli vászonkötésben, foltos lapokkal. néhány lap ragasztott
18154.

4 000 HUF
10,36
11,43

18155.

4 200 HUF
10,88
12,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF