Books: Travelling, Local History

Number of items: 179

Vigyázó János -Hefty Gábor: A Magas Tátra középponti gyógy- és sporttelepei. 119-168 oldal, két térképpel, egyik kihajtható. Kiadói papírkötésben
18168.

2 000 HUF
5,18
5,71

1931 Hohe Tatra a Magas Tátra gyógy- és fürdő helyei képes füzet 32p
18169.

2 000 HUF
5,18
5,71

Benedek Elek: Szent Anna tavától a cenk tetőig. Bp., é.n. Franklin. 64p. Kiadói papírkötésben, könyvtest elvált
18170.

2 000 HUF
5,18
5,71

Polgárdy Géza: Székesfehérvár és környéke kalauza. Lux Géza rajzaival és város térképével. Magyarországi útikalauzok 1. Bp., 1938.,'Élet', 52 p. + 2 (fekete-fehér képtáblák) t. + 1(kétoldalas térkép) t. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, jó állapotban. Térképpel együtt ritka!
18171.

2 000 HUF
5,18
5,71

18172.

5 000 HUF
12,95
14,29

18173.

2 800 HUF
7,25
8,00

Danilo Kis: A holtak enciklopédiája. Ford.: Borbély János. Újvidék, 1986, Forum. Első magyar nyelvű kiadás! Kiadói kartonált papírkötés, a borítón némi kopással. Megjelent 2000 példányban.
18174.

3 600 HUF
9,33
10,29

18175.

6 000 HUF
15,54
17,14

Frank Miklós - Kunszt János - Rausch Zoltán: Magyarország fürdőinek, ásványvizeinek, üdülőhelyeinek ismertetése, Magyarország fürdőtérképével. Bp., 1933, Pátria, 88 p. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, a borító sérült, hátul sarokhiánnyal, belül a lapok jó állapotban.
18176.

4 800 HUF
12,44
13,71

[Waddell, Laurence Austine (1854-1938)]: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. Lóczy Lajos előszavával. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép, színes) t. + VI+(2)+287+(1) p. +42 (fekete-fehér képtáblák) t. + 2 (kétoldalas térképek) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.
18177.

[Waddell, Laurence Austine (1854-1938)]: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. Lóczy Lajos előszavával. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép, színes) t. + VI+(2)+287+(1) p. +42 (fekete-fehér képtáblák) t. + 2 (kétoldalas térképek) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Gazdag szövegkö...

3 000 HUF
7,77
8,57

18178.

[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia szívében II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Képekkel és térképekkel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 4+270+2 p. +16 t. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis k...

1 600 HUF
4,15
4,57

18179.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF