18891.
439. Closed Online auction
Books: about horses, horsing
15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Gróf Erdődy Rudolf: Magyarországi lófuttatások 1814-1942. Bp., 1942., Dr. Vajna György és Társa, (Élet-ny.), 100+1 p.+24 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel.