1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon miniatűrrel T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with miniature on ribbon C:UNC NMK 741.
Amerikai Egyesült Államok 2xklf "5kg / 7kg" Herbalife Nutrition zománcozott fém jelvény T:1 közte zománchiba United States of America 2xklf "5kg / 7kg" Herbalife Nutrition enamelled metal badge C:UNC among enamel error
Amerikai Egyesült Államok DN "HNS" ezüstözött bronz érem, eredeti lila "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ (Szent Név Társaság - Carmel-hegyi Boldogasszony - Woodbridge, New Jersey)" feliratú szalagon (31mm) T:2 USA DN "HNS" silvered bronze medallion, with original purple purple "Holy Name Society - Our Lady of Mt. Carmel - Woodbridge NJ" inscribed ribbon (31mm) C:XF
Belgium 1897. "Koronarend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2,2- patina, zománchiba, foszladozó szalag Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark on not original ribbon C:XF,VF patina, enamel error, worn ribbon
Lengyelország ~1970-1980. ~100db szocialista jelvény, közte zománcozott bronz és műanyag darabok is T:1-,2 Poland ~1970-1980. ~100pcs of socialist badges, with enamelled bronze and plastic pcs C:AU,XF
Német Harmadik Birodalom 1934. "Gyerekek az országban 1934" bronz lemezjelvény (32mm) T:2- korr. German Third Empire 1934. "Kinder aufs Land 1934" bronze sheet badge (32mm) C:VF corr.
NDK 1973. "Érdemérem hűséges szolgálatért az egészségügyi és szociális gondozásban, ezüst fokozat" ezüstözött Br kitüntetés szalagon (30mm) T:2 patina GDR 1973. "Medal for Loyal Services in Health and Social Care, Silver Grade" silver plated Br decoration with ribbon (30mm) C:XF patina