5 000 HUF
16
1854 Kovács Mihály - Rohn Alajos: Dobó vezér, Egervárának hős védője, 1552. Kőnyomat (litográfia), papír. Wien, J. Rauth's lith. Kunstanstalt. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, 25x18 cm (keret: 40,5x34 cm)