10525. 439. Closed Online auction Engravings
5 500 HUF
0 HUF
C. Agar festménye után: Vadászat (The bury hunt). Színes metszet, papír, jelzett a metszeten, XX. sz. vége. 57x73 cm. Feltekerve, lapszéli apró törésnyomokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert