5 000 HUF
Simone Pomardi (1757-1830) után, Achille Parboni: Titus diadalíve a Forum Romanum bejáratánál, Róma. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 1829 körül. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 19,5x24 cm. /