10482. 439. Closed Online auction Engravings
10 000 HUF
0 HUF
cca 1830-40 Ofen und Pesth, Pest-Buda látképe dél felől, hajóhíddal, az előtérben mulató emberekkel. Akvarellel színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 12,5×16 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras