10409.
439. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 000 HUF
10
Olvashatatlan (Kürti?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 25,5x35,5 cm