10408.
439. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, 1920-40 körül: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm