Number of items: 323
2883717
10241
439
Other collectibles
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció. Algráfia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18 cm
3 000 HUF
2883728
10242
439
Other collectibles
3 000 HUF
2877066
10243
439
Other collectibles
Aligi Sassu (1912-2000): Női arc. Ceruza, papír, Jelzett, Szabó György műkritikusnak dedikált. Üvegezett keretben 29x20 cm
5 000 HUF
2840063
10244
439
Other collectibles
Sárosi Csaba (1951-). "Egy a nyelvem beszélni (...)" (Magyarság-sorozat II.), 1996. Linómetszet, papír, jelzett. 15x12 cm
1 600 HUF
2840060
10245
439
Other collectibles
Sárosi Csaba (1951-). "Ősapák, ősanyák (...)" (Magyarság-sorozat I.), 1996. Linómetszet, papír, jelzett. 15x12 cm
1 600 HUF
2840067
10246
439
Other collectibles
Sárosi Csaba (1951-). "Asztalomat néktek (...)" (Magyarság-sorozat III.), 1996. Linómetszet, papír, jelzett. 15x12 cm
1 600 HUF
2882979
10247
439
90000
Other collectibles
Hildegard Schwammberger (1950-) Virág csendélet Olaj, vászon, Jelzett, dekoratív fa keretben. 50x60 cm
90 000 HUF
2797052
10248
439
Other collectibles
Simon Zoltán (1950-): VICTOR-ia, II. lap, 1999. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 20x23 cm
1 000 HUF
2679736
10249
439
11000
Other collectibles
Simonyi Emő (1943-): Álom, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 58x42 cm
11 000 HUF
2840120
10250
439
Other collectibles
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó szilvafa. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (6/100), 36×50 cm
2 000 HUF
2819395
10251
439
8500
Other collectibles
Somlai Vilma (1938-2007): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, a hátoldalán a művész pecsétjével, 35×50 cm
8 500 HUF
2819391
10252
439
8500
Other collectibles
8 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m