Paintings and graphics Number of items: 323
2807473
10085
439
Other collectibles
7 000 HUF
2792666
10086
439
Other collectibles
7 000 HUF
2811746
10087
439
Other collectibles
G. Szántó András (?-2002): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Fakeretben. 35x58 cm
5 000 HUF
2868179
10088
439
Other collectibles
Gaál József (1960-): Egymás kalodái II, 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 7/20 56x38 cm Lap sérült, foltos.
6 000 HUF
2868180
10089
439
Other collectibles
Gaál József (1960-): Egymás kalodái I. 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 9/20 56x38 cm Lap sérült, foltos.
6 000 HUF
2868181
10090
439
Other collectibles
Gaál József (1960-): Egymás kalodái III. 1991. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 11/20 38x56 cm Lap sérült, foltos.
6 000 HUF
2840578
10091
439
Other collectibles
12 000 HUF
2884948
10092
439
14000
Other collectibles
Garzó Bertalan (1882-1959): Virágzó park, 1920. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 23×30 cm
14 000 HUF
2874940
10093
439
Other collectibles
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): 12 db fametszet (Kassa - Szent Mihály kápolna; Brassó - Városháza; Pozsony - Szent Mihály Kapu; stb.) A magyar kultúra tűzhelyei c. mappából (Bp., 1935, Magyar Kulturális Egyesületek Szövetsége). Helyenként kis lapszéli sérülésekkel, lapméret: 30x23 cm
4 000 HUF
2814309
10094
439
19000
Other collectibles
19 000 HUF
2814292
10095
439
19000
Other collectibles
19 000 HUF
2884946
10096
439
Other collectibles
Gerhardtné (?-?), működött a XIX. sz. végén/XX. sz elején: Virágzó utcarészlet. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 18x18 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035