10072. 439. Closed Online auction Paintings and graphics
5 500 HUF 14,86 EUR, 16,18 USD
0 HUF
Élesdy István (1912-1987): Budapest, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 42×49 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert