95 000 HUF
10
Fajó János (1937-2018): H. Kopernik II., 1975. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/25). 72×52 cm. Gyűjtői ritkaság, korai nyomat az 1980-as években nagy példányszámban, más változatban és kisebb méretben is kiadott grafikából! Lapszéli kisebb sérülésekkel. /Jan Fajó (1937-2018): H. Kopernik II., 1975. Serigraphy on paper, signed. Numbered: 23/25. 72×52 cm. Very rare collector's item from 1975, the serigraphy was later printed in higher edition and smaller size in the eighties! With minor damages on the edges.